Adra Nutrition Poland - mimo krótkiej obecności na rynku polskim, pod tą nazwą - może poszczycić się dużym doświadczeniem z zakresu żywienia zwierząt.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, współpracującą ze specjalistami i producentami z całego świata (UE, Chiny, USA).

Swoje korzenie posiadamy w krajach słynących z bogatych tradycji rolniczych takich jak Francja i USA.

 

Ścisła współpraca z zapleczem naukowym i laboratoryjnym pozwala nam na bieżąco dostosowywać ofertę do Państwa potrzeb i oferować Państwu unikalne na skalę świata rozwiązania i produkty. Produktem szczególnym godnym polecenia jest otoczkowany tlenek cynku, który z zrewolucjonizował żywienie w USA i krajach Dalekiego Wschodu.

 

Nasze ogromne doświadczenie z zakresu żywienia trzody chlewnej i drobiu umożliwia naszym klientom na osiągniecie wysokiej opłacalności produkcji. Naszymi klientami są głównie mieszalnie pasz i duże fermy przemysłowe. Dostarczamy im najnowsze rozwiązania z zakresu żywienia zwierząt ułatwiając im dalszy rozwój.

 

 

Od niedawna z powodzeniem oferujemy również koncentraty do produkcji napojów energetycznych. Dział produktów spożywczych to nowy obszar, w którym Adra Nutrition Poland odnosi już duże sukcesy.

W 2012, w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku, firma Adra Nutrition Poland została dystrybutorem środków do mycia i dezyfekcji. Nasze produkty dedykowane są całemu rynkowi spożywczemu lecz bazując na naszych doświadczeniach skupiamy się głównie na rynku mleczarstwa.